توزیع کتاب های درسی دانش آموزان
صفحه اصلی اخبار توزیع کتاب های درسی دانش آموزان

توزیع کتاب های درسی دانش آموزان

مطابق با آخرین اخبار منتشر شده و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سامانه های دانش آموزی (سناد) توزیع کتاب‌های درسی دانش‌آموزان پایه‌های هفتم، هشتم، نهم، دهم و یازدهم دوره متوسطه به جز شاخه فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش از طریق کتاب فروشی‌های سراسر کشور آغاز شده است. دانش‌آموزان برای مشاهده اسامی و آدرس کتاب‌فروشی‌های معتبر در شهر و منطقه محل زندگی خود می‌توانند به سایت سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی مراجعه کنند.

هرگونه تخلف و یا شکایت از کتابفروشی‌ها را می‌توان به شماره های 88301481-021 و 88823140-021 و 88490220-021 اطلاع داد.

ثبت‌نام کتاب‌های درسی دانش‌آموزان کلاس اول دبستان و سایر پایه‌های دوره ابتدایی، پایه‌های یازدهم و دوازدهم شاخه‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش، پایه‌های یازدهم و دوازدهم رشته معارف اسلامی و کتاب‌های درسی تکمیلی دوره اول متوسطه پایه‌های هشتم و نهم ویژه دانش‌آموزان استعدادهای درخشان با ثبت‌نام از طریق سایت اینترنتی سامانه توزیع کتاب های درسی امکان‌پذیر است.

دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی تا 20 شهریور برای ثبت سفارش کتاب‌های درسی خود فرصت دارند و فرصت ثبت‌نام برای سایر دانش‌آموزان به اتمام رسیده است البته در 10 روز پایانی شهریور فرصت مجددی برای دانش‌آموزان جامانده فراهم می‌شود تا بتوانند سفارش خود را ثبت کنند. دانش‌آموزانی که ثبت سفارش آنها به صورت اینترنتی بوده است، همزمان با شروع سال تحصیلی جدید می‌توانند کتاب‌های درسی خود را از مدرسه‌ دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

نهایی شدن تعطیلات زمستانی مدارس با یک هفته تعطیلی در زمستان 97

طرح تعطیلی زمستانی مدارس باعث رونق گردشگری در استان‌های جنوبی می‌شود، علی ا...